Kim jesteśmy?

Od ponad 25 lat zajmujemy się opracowywaniem urządzeń elektronicznych do różnych typów pojazdów.

 

Działalność rozpoczynaliśmy od produkcji samochodowych systemów alarmowych.

Następnie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji siłowników dwu i pięcioprzewodowych do automatycznego ryglowania drzwi samochodowych. Dzięki najwyższej jakości elementów stosowanych przy ich produkcji, zdobyły one szerokie, międzynarodowe uznanie i były wyjątkowo cenione przez instalatorów.

Przez wiele lat produkowaliśmy również syreny alarmowe na bazie włoskich modułów, wyróżniające się unikalnym wzornictwem oraz wyjątkowym poziomem głośności.

 

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w urządzeniach do pojazdów wyposażonych w magistralę CANBUS.

 

Są to urządzenia czytające informacje z magistrali i przesyłające je do urządzeń śledzących ruch pojazdu.

Naszym wiodącym produktem jest urządzenie CAN Logistic, którego oprogramowanie rozwijamy już od kilkunastu lat. Jest ono w stanie współpracować z setkami pojazdów, w tym również z najnowszymi modelami oferowanymi w salonach samochodowych. CAN Logistic współpracuje z pojazdami osobowymi, ciężarowymi, autobusami, maszynami budowlanymi, rolniczymi oraz innymi pojazdami specjalnymi, a także z wybraną grupą motocykli.

Kolejnym cenionym produktem naszej firmy jest moduł Tachoreader umożliwiający zdalne pobieranie plików w formacie DDD (Digital Data Distiller - Destylator Danych Cyfrowych)  z tachografu i karty kierowcy, dzięki czemu samochód nie musi wracać do bazy po każdym transporcie, a rozliczenie pracy kierowcy może odbywać się natychmiast po zakończeniu kursu. Ułatwia to w dużym stopniu stosowanie się do prawa UE nakazującego odczyt kart kierowców oraz tachografów w celu archiwizacji danych dotyczących czasu pracy kierowcy.

 

______________________

W dalszym ciągu stawiamy sobie nowe wyzwania.

 

Zapraszamy do współpracy!