O firmie

Od 23 lat zajmujemy się opracowywaniem urządzeń elektronicznych do samochodów.

Wiele lat temu rozpoczynaliśmy od produkcji alarmów samochodowych pod nazwą Rhino oraz MAT.

W kolejnym etapie produkowaliśmy siłowniki 2-u i 5-o przewodowe do automatycznego ryglowania drzwi samochodowych (nadal dostępne). Ich jakość była znana i wyjątkowo ceniona wśród instalatorów. To zasługa najwyższej jakości elementów stosowanych przy ich produkcji: japońskie silniki, smary Wurth, specjalny kompozyt do produkcji kół zębatych itp.

Przez wiele lat produkowaliśmy także syreny alarmowe o unikalnym designe, wyjątkowo głośne na bazie włoskich modułów głośników. Syrena była produkowana przez wiele lat, a jej niezawodność i wygląd spowodowały liczne podróbki jej w Chinach i na Tajwanie.

Od kilku lat specjalizujemy się w urządzeniach do pojazdów posiadających magistralę CANBUS.

Są to alarmy, immobilizery, translatory oraz urządzenia czytające informację z samochodu i przesyłające je do urządzeń śledzących. Naszym wiodącym produktem jest CAN Logistic, którego oprogramowanie rozwijamy od 8 lat. Dzięki temu urządzenie jest w stanie współpracować z setkami pojazdów, w tym oczywiście z najnowszymi modelami.

Nasze ostatnie opracowanie to moduł TachoReader. Ponieważ istnieje urzędowy nakaz odczytu kart kierowców oraz zawartości tachografu w celu archiwizacji, opracowaliśmy TachoReader pozwalający na odczyt danych bez konieczność odwiedzania specjalizowanego zakładu usługowego. Za pomocą karty przedsiębiorstwa autoryzowanej zdalnie, z firmy właściciela pojazdów, można odczytać wszystkie konieczne pliki.

Na zlecenie salonów samochodowych wykonaliśmy także alarm-syrenę dedykowaną do najnowszych pojazdów Peugeot, w których nie ma możliwości instalacji tradycyjnych rozwiązań.

W dalszym ciągu stawiamy sobie nowe wyzwania. Po rozmowach z naszymi klientami podjęliśmy prace nad urządzeniem do identyfikacji naczep. Będzie to nowatorskie rozwiązanie, które wg naszej wiedzy powinno spotkać się z zainteresowaniem w branży.

Zapraszamy do współpracy: firmy alarmowe, monitoringowe, salony sprzedaży i naprawy samochodów.